1) 2017 LYS VE YGS Ek Yerleştirme Sonuçlarına göre Üniversitemize kayıt yaptıracak öğrencilerin 13 Eylül-19 Eylül 2017 tarihleri arasında bizzat Üniversiteye gelerek kayıt yapmaları gerekmektedir.

2) Kayıt İşlemi için gerekli belgeler:

     Gümüşhane Sağlık Hizmetleri MYO ve Kelkit Sağlık Hizmetleri MYO İlk ve Acil Yardım Bölümlerine kayıt yaptıracak olanlar (Bkz.233 koşulu gereğince) yalnızca ÖSYM kılavuzunda Bkz. 233 koşulunda belirtilen heyet raporunu getirmeleri yeterli olacaktır. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ile Acil Yardım ve Afet Yönetimi programlarına kayıt yaptıracak öğrenciler de ÖSYM kılavuzunda belirtilen heyet raporunu getirmeleri gerekmektedir. 

    Diğer bölümlerde okuyan öğrencilerin herhangi bir belge getirmesine gerek yoktur.

     İkinci öğretim öğrencilerinin harç ücretleri, Halk Bankasının Türkiye’ de bulunan herhangi bir şubesine yatırılacaktır. (Her öğrencinin ödeyeceği miktar banka kayıtlarına aktarılmıştır.) Not : Gündüz öğrencileri herhangi bir öğrenim katkı payı ödemeyecekler. 

3) Harç  Miktarlarını Görmek İçin Tıklayınız! (Harçlar Halk Bankasına 13 - 19 Eylül 2017 Tarihleri Arasında Yatırılacaktır)

4) ÖĞRENCİ NO'YU Sorgulamak İçin Burayı Tıklayınız!

5) Kayıt tarihleri süresinde bir ortaöğretim kurumundan mezun durumda olmayan öğrenciler 29 Aralık 2017 tarihine kadar mezun olduğunu gösterir belge ve diğer belgeler ile kayıt yaptırabilirler.

HIZLI ERİŞİM

Öğrenci OtomasyonuStaj DefteriBologna SüreciAKTSAkademik TakvimösymyökTanıtım Kataloğu