Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Dekan: Prof. Dr. Coşkun Topal

Telefon: 0(456)2331200

Fax: 0(456)2331207

Web Sitesi: http://iibf.gumushane.edu.tr/

Adı Soyadı / Ünvan Eposta Görev(ler) Dahili
Prof. Dr. Coşkun Topal coskuntopal@gumushane.edu.tr Dekan Vekili 2101
Dr. Öğr. Üyesi Ali Çiftçi aciftci@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 2112
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Bal bbal@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 2103
Ömer Pir
Fakülte Sekreteri
omerpir@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri 2102
Dilek Aydın
Şef
dilekaydin@gumushane.edu.tr Şef 2118
Hüseyin Murat Ertuğrul
Grafiker
hmuratertugrul@gumushane.edu.tr Grafiker, Yazı İşleri Sorumlusu 2107
Seyfettin Melek
Bilgisayar İşletmeni
seyfettinmelek@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Tahakkuk 2491, 2109
Kemal Coşkun
Hizmetli
kemal.coskun@gumushane.edu.tr Hizmetli, Taşınır İşlemleri 2548
Şenol Eryılmaz
Hizmetli
senol.eryilmaz@gumushane.edu.tr Evrak Dağıtım Personeli, Hizmetli 2489
Müslüm İlbay
Memur
muslum.ilbay@gumushane.edu.tr Bölüm Sekreteri, Memur 2121
Zülfinaz Aygün
İşçi
İşçi
Emin Ayhan
İşçi
İşçi
Halil Özdemir
İşçi
halil.ozdemir@gumushane.edu.tr İşçi
Fatma Genç
İşçi
İşçi
Cemil Öktem
İşçi
İşçi
Doç. Dr. Nuri Baltacı nbaltaci@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 2222
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol makyol@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2246
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Akkuş omerakkus@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2226
Dr. Öğr. Üyesi Hikmet Gülçin Beken hgulcin.beken@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2249
Dr. Öğr. Üyesi Gizem Akbulut Yıldız gizemakbulut@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2217
Arş. Gör. Mürşit Recepoğlu mursitrecepoglu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2236
Arş. Gör. Ayfer Özyılmaz ayferagus@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2241
Arş. Gör. Burak Seyhan burakseyhan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2207
Arş. Gör. Mehmet Ali Çakır mehmetali.cakir@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2252
Arş. Gör. Fatma Can Karadaş fatmacan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Koç pinartorun@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2241
Doç. Dr. Nuri Baltacı nbaltaci@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2222
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Akkuş omerakkus@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2226
Arş. Gör. Mustafa Zuhal mzuhal@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2248
Doç. Dr. Fatih Damlıbağ fdamlibag@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2240
Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur Karademir aysenurkarademir@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2239
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol makyol@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2246
Dr. Öğr. Üyesi Egemen İpek eipek@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2243
Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım Beyazıt Çiçen ybcicen@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2218
Öğr. Gör. Özlem İpek osekmen@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 2231
Arş. Gör. Gürsan Civelek g.civelek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2214
Arş. Gör. Orkun Çelik ocelik@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Doç. Dr. Hasan Ayaydın hayaydin61@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 2122
Dr. Öğr. Üyesi Orkun Demirbağ orkundemirbag@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2176
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Düzgün aysegulcarkci@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Hasan Ayaydın hayaydin61@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2122
Doç. Dr. Alper Veli Çam alpercam@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2112
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Tosunoğlu busra.tosunoglu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2170
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Erdoğan mahmuterdogan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2199
Arş. Gör. Gül Yeşilçelebi gulyesilcelebi@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2173
Arş. Gör. Fatih Akdeniz fatihakdeniz@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2181
Arş. Gör. Birol Güven bguven@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2180
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaaslan ibrahimkaraaslan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Abdullah Orhan aorhan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Prof. Dr. Ekrem Cengiz ekremcengiz@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2202
Dr. Öğr. Üyesi Muhlis Özdemir muhlisozdemir@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Bahadır Şimşek abahadirsimsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Nazlı Seyhan nazliarik@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2197
Dr. Öğr. Üyesi Büşra Tosunoğlu busra.tosunoglu@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Maghamınıa m.magami@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2195
Arş. Gör. Salih Canözü salihcanozu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Doç. Dr. Salih Yıldız salihyildiz@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2201
Doç. Dr. İskender Peker iskenderpeker@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2194
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Tatlı yasemintatli@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2191
Arş. Gör. Onur İzmir onurizmir@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2179
Arş. Gör. Seda Salman sedasalman@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2173
Arş. Gör. Nazlı Seyhan nazliarik@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Orkun Demirbağ orkundemirbag@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2176
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Düzgün aysegulcarkci@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2125
Arş. Gör. Şerife Demirelli sdemirelli@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2186
Doç. Dr. Nihat Yılmaz nihatts@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 2116
Doç. Dr. Kadir Caner Doğan kadircanerdogan@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2270
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Mahmut Kalkışım hmkalkisim@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı
Doç. Dr. Kadir Caner Doğan kadircanerdogan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Canan Çakır ccakir@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Arş. Gör. Duygu Şimşek Aktaş duygu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Ahmet Cemil Soylu a.cemilsoylu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Fethiye Küçük fertugrul@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2254
Arş. Gör. Erol Ceylan erol.ceylan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Emre Cengiz emrecengiz@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Uğur omerugur@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Arş. Gör. Ergun Kalaycı ergunkalayci@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Doç. Dr. Nihat Yılmaz nihatts@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2116
Doç. Dr. Salih Akkanat salihakkanat@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2549
Doç. Dr. Metin Aksoy metinaksoy@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2257
Dr. Öğr. Üyesi Ali Çiftçi aciftci@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2559
Arş. Gör. Hasan Bozkurt Çelik h.bozkurtcelik@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Mahmut Kalkışım hmkalkisim@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Doç. Dr. Kadir Caner Doğan kadircanerdogan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2270
Dr. Öğr. Üyesi Canan Çakır ccakir@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Arş. Gör. İmren Pınar Dülgar pinar.dulgar@hotmail.com Araştırma Görevlisi
Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal mhtopal@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 2369
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Şahin sahin@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Keyifli nazlikeyifli@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Keyifli nazlikeyifli@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal mhtopal@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Arş. Gör. Candan Yılmaz Uğur candanyilmaz@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Doç. Dr. Mehmet Hanefi Topal mhtopal@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Barış Yıldız barisyildiz@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Arş. Gör. Hümeyra Uğurlu humeyraugurlu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Aykut Aydın aykutaydin@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Şahin sahin@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Doç. Dr. Suat Hayri Şentürk suathayrisenturk@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2374
Arş. Gör. Hamdi Furkan Günay hamdifurkangunay@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Prof. Dr. Mehmet Ferhat Özbek mfozbek@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 2123
Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz aakyuz@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2190
Dr. Öğr. Üyesi Emel Yıldız emelyildiz@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı 2177
Prof. Dr. Mehmet Ferhat Özbek mfozbek@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 2123
Doç. Dr. Ahmet Mutlu Akyüz aakyuz@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2190
Dr. Öğr. Üyesi Emel Yıldız emelyildiz@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2177
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Gökçe ahmetgokce@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2187
Arş. Gör. Umut Denizli udenizli@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Mahmut Savaş Küçük mahmutskucuk@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2219
Arş. Gör. Osman Benk osmanbenk@gmail.com Araştırma Görevlisi 2267
Arş. Gör. Gökhan Kenek gokhankenek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2267
Arş. Gör. Tuğçe Şimşek tugce.simsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 2260
Arş. Gör. Onur Hasan Özgün ohozgun@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Sancak kadirsancak@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Coşkun Topal coskuntopal@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Sancak kadirsancak@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Bal bbal@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 2103
Dr. Öğr. Üyesi Ceyda Tuna Bozdoğan tceyda@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Ceyda Tuna Bozdoğan tceyda@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Kadir Sancak kadirsancak@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Bal bbal@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Handan Çam hcam@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Mutlu tugbamutlu@gumushane.edu.tr Bölüm Başkan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ünlü ramazanunlu@gmail.com Bölüm Başkan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Handan Çam hcam@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Mutlu tugbamutlu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Banu Bolayır banubolayir@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ünlü ramazanunlu@gmail.com Öğretim Üyesi
Arş. Gör. Kübra Şimşek Demirbağ kubrasimsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi