Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu

Müdür: Doç. Dr. Nuri Baltacı

Telefon: 0456 233 1039

Fax: 0456 233 10 08

Web Sitesi: http://kelkitaydindoganmyo.gumushane.edu.tr/

Adı Soyadı / Ünvan Eposta Görev(ler) Dahili
Doç. Dr. Nuri Baltacı nbaltaci@gumushane.edu.tr Müdür 3700
Şaban Aydın
İşçi
İşçi
Murat Nihat Yerli
İşçi
muratyerli@gumushane.edu.tr İşçi
Vedat Gülseven
İşçi
İşçi
Celal Çavga
İşçi
İşçi
Aydın Kaya
İşçi
İşçi
Canel Kaya
İşçi
canelkaya@gumushane.edu.tr İşçi
Olcay Canbolat
İşçi
olcaycanbolat@gumushane.edu.tr İşçi
Mehmet Türker
İşçi
İşçi
Ekrem Turhan
Yüksekokul Sekreteri
eturhan@gumushane.edu.tr Yüksekokul Sekreteri 3729
Mehmet Eren Keleş
İşçi
İşçi
Emren Daltaban
Bilgisayar İşletmeni
edaltaban@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni 3707
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan nilgundogan@gumushane.edu.tr Müdür Yardımcısı 3737
Bilgin Zorlu
İşçi
bilginzorlu@gumushane.edu.tr İşçi
Doğan Yılmaz
İşçi
İşçi
Özgür Çağlar
İşçi
İşçi 3731
Oktay Fahri Ulusan
İşçi
oktayulusan@gumushane.edu.tr İşçi
Eyup Keleş
İşçi
İşçi
Bülent Canbolat
İşçi
İşçi
İbrahim Taşlı
İşçi
İşçi
Ayhan Yıldız
İşçi
ayhanyildiz@gumushane.edu.tr Bilgi İşlem Sorumlusu 4124
Bülent Mutlu
İşçi
İşçi
Gülçin Akkan
Bilgisayar İşletmeni
gakkan@gumushane.edu.tr Memur 3700
Öğr. Gör. Halit Mazlum hmazlum@gumushane.edu.tr Müdür Yardımcısı 3705
Soner Tok
İşçi
İşçi
Murat Çobanoğlu
İşçi
İşçi
Sinan Türker
İşçi
İşçi
Zülküf Çakır
İşçi
İşçi
Necati Ardıç
Bilgisayar İşletmeni
nardic@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni 3720
Ferda Nas
İşçi
ferdanas@gumushane.edu.tr İşçi
Selim Kaya
Bilgisayar İşletmeni
skaya@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni 3706
Gökmen Daltaban
İşçi
İşçi
Halil Kaya
Bilgisayar İşletmeni
halilkaya@gumushane.edu.tr Memur 3708
Salih Şen
İşçi
İşçi
Mustafa Çelik
İşçi
İşçi
Öğr. Gör. Murat Akpulat muratakpulat@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 3761
Dr. Öğr. Üyesi Sümeyye Gür Mazlum sumeyyegur@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 3718
Öğr. Gör. Oğuz Köse oguzkose@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3722
Öğr. Gör. Ramazan İncir ramazan.incir@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3730
Öğr. Gör. Halil İbrahim Kaymak hikaymak@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3723
Prof. Dr. Halil Yolcu halilyolcu@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 3701
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Nil Topaloğlu nazeri@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 3728
Öğr. Gör. Besim Karabulut besimkarabulut@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3703
Öğr. Gör. Sibel Ersoy sibelersoy@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3728
Öğr. Gör. Hasan Tuna hasan.tuna@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3713
Öğr. Gör. Nazife Şahin Macit nazife.sahin@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3704
Öğr. Gör. Burak Akıncı burak.akinci@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3735
Öğr. Gör. Kenan Kuzulugil kenankuzulugil@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3714
Öğr. Gör. Sedat Ataseven sedatataseven@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3719
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan nilgundogan@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 3737
Öğr. Gör. Ayşe Çelik ayse.celik@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 4157
Öğr. Gör. Mehmet Tütüncü mehmettutuncu@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 4163
Doç. Dr. Canan Sancar Özkök canansancar@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 3715
Öğr. Gör. Fahrettin Pala fahrettinpala@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3711
Öğr. Gör. Yusuf Kalkan yusufkalkan@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3709
Dr. Öğr. Üyesi Fırat Şal firatsal@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3716
Öğr. Gör. Serdar Okan serdarokan@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3721
Öğr. Gör. Ahmet Öztürk ahmet.ozturk@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3713
Öğr. Gör. Fahrettin Pala fahrettinpala@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3711
Öğr. Gör. Hasan Tuna hasan.tuna@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3735
Öğr. Gör. Mesut Toprak Öğretim Görevlisi
Öğr. Gör. Halit Mazlum hmazlum@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 3705
Dr. Öğr. Üyesi Musa Karaalp musakaraalp@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 3709
Dr. Öğr. Üyesi Zahid Paksoy zahidpaksoy@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 3719
Dr. Öğr. Üyesi Nezihe Gökhan nezihegokhan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 3710
Öğr. Gör. İkram Coşar ikramcosar@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3703
Öğr. Gör. Samet Yahya Bal sametyahya.bal@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 3726
Doç. Dr. Nuri Baltacı nbaltaci@gumushane.edu.tr Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan nilgundogan@gumushane.edu.tr Üye
Dr. Öğr. Üyesi Fırat Şal firatsal@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Halit Mazlum hmazlum@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Murat Akpulat muratakpulat@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Kenan Kuzulugil kenankuzulugil@gumushane.edu.tr Üye
Ekrem Turhan
Yüksekokul Sekreteri
eturhan@gumushane.edu.tr Raportör 3729
Doç. Dr. Nuri Baltacı nbaltaci@gumushane.edu.tr Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Doğan nilgundogan@gumushane.edu.tr Üye
Dr. Öğr. Üyesi Fırat Şal firatsal@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Halit Mazlum hmazlum@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Sedat Ataseven sedatataseven@gumushane.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Murat Akpulat muratakpulat@gumushane.edu.tr Üye
Ekrem Turhan
Yüksekokul Sekreteri
eturhan@gumushane.edu.tr Raportör 3729