Elektronik Kayıt (e-devlet üzerinden) Ve Diğer Yapılması Gereken İşlemler İçin Lütfen Bu Linki Tıklayınız. Bu Linkte Yazılanlar Ve Aşağıda Yazılanları Okumadan Kaydınızı Yapmayınız!!! 

AKADEMİK TAKVİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Derslerin başlangıç tarihi senato kararıyla 04.10.2021 olarak yeniden güncellenmiştir.

Tüm öğrencileri ilgilendiren bilgilendirme kılavuzunu okumak için bu linke tıklayın

Kredi/Burs ve Yurtlarla ilgili Üniversitemizin herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Kredi/Burs ve Yurtlar için lütfen bu linki tıklayınız.

e-Devlet üzerinden kayıt yapan öğrencilerin başka herhangi bir işlem yapmasına, Üniversiteye gelmesine gerek yoktur.

     KAYIT TARİHLERİ

  • E-Kayıt Tarihleri : 26 - 31 Ekim 2021
  •  
  • Üniversiteye Gelerek Kayıt Yapma Tarihleri : 26 Ekim - 01 Kasım 2021

Üniversiteye Gelerek Kayıt Yaptıracak Programlar;


1) Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu / Antrenörlük ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği (Kayıt Yeri: Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu) Gereken işlemler besyo.gumushane.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

2) Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu /Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri ve Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Kayıt Yeri: Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı) Gereken belgeler için tıklayın.

3) İrfan Can Köse Meslek Yüksekokulu/Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri (Kayıt Yeri: Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı) Gereken belgeler için tıklayın.

4) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu / Havacılık Yönetimi (Kayıt Yeri : Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı) Gereken belgeler için tıklayın.

 

 Kayda Gelirken Getirilecek Belgeler;

  •  Herhangi bir nedenle e-devlet üzerinden kayıt yapamayanlar ve henüz ortaöğretim kurumlarından mezun olamayanlar; gerekli evraklar (Diploma, Askerlik Durum Belgesi vs.). 
  • Üniversiteye gelerek kayıt yaptıracak öğrenciler ÖSYM Klavuzunda belirtilen koşullara uygun belgelerle gelmesi gerekmektedir.
  • Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programına Kayıt Yaptırabilmek için Aşağıda Belirtilen linkteki Sağlık Kurumlarının birinden mutlaka rapor alınmalıdır. Diğer Raporlar kabul edilmeyecektir.

           http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/pdf/saglik_birimi/Liste1.pdf

          Ortaöğretim Kurumlarından mezun olamayarak mezuniyet ve tek ders sınavına girecek öğrencilerle ilgili YÖK'ün yazısını görmek için tıklayınız.

Üniversite Elektronik Kayıt (e-kayıt) Klavuzu İçin Tıklayınız!
 

HARÇLAR

ÖĞRENCİ NO'YU Sorgulamak İçin Burayı Tıklayınız!

ELEKTRONİK KAYIT (E-KAYIT) İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ! (Şifrenizle giriş yaptıktan sonra e-hizmetler bölümü altında yer alan “Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı” başlığı altında açılacak olan “Üniversite E-Kayıt” seçeneğini tıklayarak kaydınızı gerçekleştiriniz. Kaydınız bittikten sonra mutlaka kayıt olduğunuzu gösterir barkotlu çıktıyı alarak saklayınız.)   

Kayıt Dondurma 01 - 05 Kasım 2021 tarihleri arasındadır. Kayıt dondurmak isteyen öğrenciler, belirtilen tarihler arasında bu linkten ulaşabilen dilekçe örneğini doldurup Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'na vermesi gerekmektedir. Kayıt donduracak öğrencilerin harç yatırmasına gerek yoktur.

oidb.gumushane.edu.tr web adresimizi ve https://twitter.com/guogrenci twitter adresimizi takip ederek bilgilendirme ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

İRTİBAT TELEFONLARI : 

SANTRAL                       : 0456 233 10 00

                                         Dahili Numaralar

                                         Önlisans : 4275 - 4274 - 4267

                                         Lisans : 4264 - 4249

                                         Sekreterlik : 4260

                                               

LİSANS                           : 0456 233 11 13 - 233 11 14

ÖNLİSANS                      : 0456 233 11 10 - 233 11 11 - 233 11 12

Sekreterlik                     : 0456 233 11 15

 

Gelişen ve Geliştiren Üniversite