Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Dekan: Prof. Dr. Zafer Erginli

Telefon: 0456 233 10 84

Fax: 0456 233 10 91

Adı Soyadı / Ünvan Eposta Görev(ler) Dahili
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri 6060
Doç. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 6519
Gülizar Görgeç
Bilgisayar İşletmeni
g.gulizar@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Yazı İşleri 6494
Mümin Özkan
Bilgisayar İşletmeni
mozkan@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Dekan Sekreteri 6547
Esra Diker Kaşıkçı
Bilgisayar İşletmeni
esrakasikci@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Mutemet 6498
Ömer Taş
Bilgisayar İşletmeni
otas@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Bölüm Sekreteri 6432
İsmail Aras
Bilgisayar İşletmeni
ismailaras@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Öğrenci İşleri 6381
Prof. Dr. Zafer Erginli zafer.erginli@gumushane.edu.tr Dekan 6537
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 6287
Doç. Dr. Saffet Kartopu saffetkartopu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6367
Arş. Gör. Hızır Hacıkeleşoğlu hizirhacikelesoglu@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6431
Arş. Gör. Harun Geçer harun.gecer@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6319
Ömer Taş
Bilgisayar İşletmeni
otas@gumushane.edu.tr Bölüm Sekreteri
Yrd. Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Fettahoğlu sfettahoglu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6361
Yrd. Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6384
Yrd. Doç. Dr. Hasan Yaşaroğlu hasanyasaroglu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6332
Arş. Gör. Olcay Kocatürk olcaykocaturk@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kiremitçi fkiremitci@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6310
Arş. Gör. Adem Çetin adem.cetin@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Arş. Gör. Muhammed Sarı muhammedsari@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6408
Arş. Gör. Zeynep Şimşek zeynepsimsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6407
Yrd. Doç. Dr. Fikri Güney fikriguney@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6303
Arş. Gör. Muhammet Berat Can mberatcan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6409
Yrd. Doç. Dr. Yeşim Fettahoğlu yesimkurt@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6385
Yrd. Doç. Dr. Selahattin Fettahoğlu sfettahoglu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6361
Öğr. Gör. Abdulvehhab Gözün abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6420
Öğr. Gör. Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6349
Arş. Gör. Ali Fuat Futsi fuatfutsi@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6314
Doç. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6395
Arş. Gör. Hüseyin Altıntaş huseyinaltintas@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6400
Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Fidan yfidan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6441
Arş. Gör. Rüveyda Yıldız Araştırma Görevlisi
Yrd. Doç. Dr. Fetullah Yılmaz fyilmaz@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6398
Arş. Gör. Tahir Karaman tahirkaraman@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6275
Arş. Gör. Mustafa Bal mbal@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6404
Öğr. Gör. Muhammet Aydın maydin@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6417
Yrd. Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6442
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6368
Arş. Gör. Ahmet Vural avural@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6278
Arş. Gör. Furkan Ustakurt furkan.ustakurt@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6316
Prof. Dr. Zafer Erginli zafer.erginli@gumushane.edu.tr Dekan Vekili
Arş. Gör. Ayşe Aytekin ayseaytekin@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi
Yrd. Doç. Dr. Davut Şahin dsahin@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı, Öğretim Üyesi 6287
Yrd. Doç. Dr. Nur Ahmet Kurban nurahmetkurban@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6297
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kayhan mustafakayhan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6466
Prof. Dr. Zafer Erginli zafer.erginli@gumushane.edu.tr Başkan, Dekan Vekili 6537
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Temsilci Üye, Üye 6368
Prof. Dr. Bayram Nazır bayramnazir@gumushane.edu.tr Temsilci Üye, Üye
Prof. Dr. Kemal Çelik kcelik@gumushane.edu.tr Temsilci Üye, Üye
Doç. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Temsilci Üye, Üye
Doç. Dr. Saffet Kartopu saffetkartopu@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı, Temsilci Üye
Yrd. Doç. Dr. Hasan Yaşaroğlu hasanyasaroglu@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı, Üye
Yrd. Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı, Üye
Yrd. Doç. Dr. Fetullah Yılmaz fyilmaz@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri
Prof. Dr. Zafer Erginli zafer.erginli@gumushane.edu.tr Başkan
Prof. Dr. Bahri Bayram bbayram@gumushane.edu.tr Üye
Prof. Dr. Bünyamin KOCAOĞLU bkocaoglu@gumushane.edu.tr Üye
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Üye
Doç. Dr. Saffet Kartopu saffetkartopu@gumushane.edu.tr Üye
Doç. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Üye
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Üye
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Raportör