YAZ OKULU DUYURUSU

  1. Üniversitemiz Senatosunun 19.04.2017 tarih ve 177 Sayılı kararıyla birlikte Yaz Okulu açılmasına karar verildi.
  2. Gümüşhane Üniversitesi öğrencileri ve misafir öğrenci otomasyonuna girerek almak istedikleri dersleri seçeceklerdir.
  3. Kontenjan yetersizliği dolayısıyla kapatılan derslerin yerine ekleme veya çıkarma yaptıktan sonra hesaplanan ücreti akademik takvimde belirtilen tarihlerde herhangi bir Halk Bankasına öğrenci numarası ile yatırılarak ders kaydı kesinleştireceklerdir.
  4. Misafir öğrenciler bu linkten ve aşağıdan ulaşılabilen formu doldurarak oidb@gumushane.edu.tr mail adresine gönderecektir. Formda belirttiğiniz telefon numaranıza öğrenci numaranız ve şifreniz gönderilecektir. Bu şifre ile https://obs.gumushane.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx web adresinden öğrenci otomasyonuna girerek ders kaydınızı yapacaksınız. Ders Kaydı yapılışı videosu için tıklayınız. Ayrıca ders kaydında aradığınız dersi bulamıyorsanız bu kılavuzu inceleyebilirsiniz.
  5. Bahar Yarıyılı sonunda mezuniyet sınavına giren öğrenci yaz döneminde ders almamışsa tekrar yaz dönemi mezuniyet sınavlarına giremezler.

       ÖĞRENCİ OTOMASYONUNA GİRİŞ İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ!

       NOT : Yaz Okulu ile ilgili sorularınızı oidb@gumushane.edu.tr web adresine yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap vermeye çalışılacaktır.