Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Dekan: Zafer Erginli

Telefon: 0456 233 10 84

Fax: 0456 233 10 91

Adı Soyadı / Ünvan Eposta Görev(ler) Dahili
Murat Özdemir
İşçi
1501011024@ogr.gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Ayşe Ediz
Memur
ayse.ediz@gumushane.edu.tr Dekan Sekreteri 6547
Sakine Meral
İşçi
sakinemeral@gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 0456 233 10 00
Fatma Başer
İşçi
fatmabaser@gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 6292
Esra Diker Kaşıkçı
Bilgisayar İşletmeni
esrakasikci@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Mutemet 6498
Gülizar Aydın
Bilgisayar İşletmeni
g.gulizar@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Yazı İşleri 6494
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Dekan 0456 233 10 00
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri 6060
Yasin Üçüncü
Memur
yasin.ucuncu@gumushane.edu.tr Bölüm Sekreteri, Memur 6312
Kürşat Artun
İşçi
kursatartun@gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Hızır Hacıkeleşoğlu hizirhacikelesoglu@gumushane.edu.tr Dr. Öğretim Üyesi 6431
Arş. Gör. Hakan Sari hakan.sari@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6348
Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Bölüm Başkanı, Öğretim Üyesi 0456 233 10 00
Arş. Gör. Rumeysa Hatice Uludoğan rumeysauludogan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6497
Dr. Öğr. Üyesi Harun Geçer harun.gecer@gumushane.edu.tr Dr. Öğretim Üyesi 6319
Dr. Öğr. Üyesi Celal Yeşilçayır cyesilcayir@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 6367
Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Fettahoğlu sfettahoglu@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6361
Öğr. Gör. İsmail Aras ismailaras@gumushane.edu.tr Öğr. Gör. 6381
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman Gülmez abdurrahman.gulmez@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı, Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 10 00
Islam Ahmed Gad Saleh Islam Ahmed Gad Saleh islamgad@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6331
Arş. Gör. Zeynep Şimşek Bingöl zeynepsimsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6407
Dr. Öğr. Üyesi Fikri Güney fikriguney@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6303
Adel Eldesoky Abdelhannan Shatlh adelshatlh@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6312
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Fettahoğlu yesimkurt@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6385
Alı Abdelwahed Abdelhameed Mohamed aaabdelhameed@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6450
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 6349
Mohamad Alahmad mohamadalahmad@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 10 00
Arş. Gör. Ali Fuat Futsi fuatfutsi@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6314
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Abdulvehhab Gözün abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Öğretim Üyesi 6438
Dr. Öğr. Üyesi Alam Khan alamiiu09@gumushane.edu.tr Dr. Öğretim Üyesi 6432
Dr. Öğr. Üyesi Zelal Saada zelalsaada@gumushane.edu.tr Dr. Öğretim Üyesi 6388
Arş. Gör. Aynur Atar Aksoy aynuratar@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6268
Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 6442
Öğr. Gör. İsmail Demiral ismaildemiral@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 0456 233 10 00
Arş. Gör. Furkan Ustakurt furkan.ustakurt@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6316
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 6368
Arş. Gör. Ayşe Aytekin ayseaytekin@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6326
Arş. Gör. Ubeytullah Altuntaş altuntas@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6275
Doç. Dr. Mustafa Kayhan mustafakayhan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6466
Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Bölüm Baskani 6287
Doç. Dr. Fetullah Yılmaz fyilmaz@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 6398
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Fidan yfidan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 6441
Arş. Gör. Hüseyin Altıntaş huseyinaltintas@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6400
Arş. Gör. Mustafa Bal mbal@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6404
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Aydın maydin@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Bölüm Başkan Yardımcısı 6417
Arş. Gör. Tahir Karaman tahirkaraman@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 6275
Prof. Dr. Bayram Nazır bayramnazir@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Doç. Dr. Hamza Aktaş haktas@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 6384/6483
Prof. Dr. Necati Çelik necati.celik@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Başkan 0456 233 10 00
Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Doçent Temsilci Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Üye 6368
Doç. Dr. Ferdi Kiremitçi fkiremitci@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 0456 233 10 00
Doç. Dr. Fetullah Yılmaz fyilmaz@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı 6398
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri, Raportör 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Celal Yeşilçayır cyesilcayir@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 0456 233 10 00
Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Dr. Öğr. Üyesi Temsilci Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Bayram Nazır bayramnazir@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Başkan 0456 233 10 00
Prof. Dr. Bahri Bayram bbayram@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Doç. Dr. Fetullah Yılmaz fyilmaz@gumushane.edu.tr Üye 6398
Doç. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Üye 6505/6287
Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Raportör 0456 233 10 00
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00