Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Dekan: Prof. Dr. Selami Şimşek

Telefon: 0456 233 10 84

Fax: 0456 233 10 91

Adı Soyadı / Ünvan Eposta Görev(ler) Dahili
Prof. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 0456 233 10 00
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri 6060
Esra Diker Kaşıkçı
Bilgisayar İşletmeni
esrakasikci@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Mutemet 6498
Sakine Meral
İşçi
sakinemeral@gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Yasin Üçüncü
Memur
yasin.ucuncu@gumushane.edu.tr Bölüm Sekreteri, Memur 0456 233 1000 - 6526
Gülizar Aydın
Bilgisayar İşletmeni
g.gulizar@gumushane.edu.tr Bilgisayar İşletmeni, Yazı İşleri 6494
Murat Annakkaya
Memur
murat.annakkaya@gumushane.edu.tr Memur 0456 233 1000 - 6525
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Dekan Yardımcısı 0456 233 1000 -
Murat Özdemir
İşçi
murat.ozdemir@gumushane.edu.tr İşçi 0456 233 10 00
Ayşe Ediz
Memur
ayse.ediz@gumushane.edu.tr Dekan Sekreteri 6547
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Dekan 6537
Dr. Öğr. Üyesi Şerife Ericek Maraşlıoğlu serife.ericekmaraslioglu@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6486
Arş. Gör. Hakan Sari hakan.sari@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi, Res. Asst. 0456 233 1000 - 6344
Arş. Gör. Rumeysa Hatice Uludoğan rumeysauludogan@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6407
Dr. Öğr. Üyesi Ali Birinci alibirinci@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6396
Arş. Gör. Ömer Faruk Işık ofi.faruk@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6428
Dr. Öğr. Üyesi Erdinç İçten erdinc.icten@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6321
Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan Serdar Çalık escalik@gumushane.edu.tr Dr. Öğr. Üyesi 0456 233 1000 - 6432
Dr. Öğr. Üyesi Özkan Kerimoğlu ozkan.kerimoglu@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Bölüm Başkanı 4562331000-6441-6442
Arş. Gör. Said Saygılı saidsaygili@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6267
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Doğan hasan.dogan@gumushane.edu.tr Dr. Öğr. Üyesi 0456 233 1000 - 6431
Arş. Gör. Alişan Çelik alisan.celik@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6276
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman Gülmez abdurrahman.gulmez@gumushane.edu.tr Bölüm Başkanı, Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6297
Islam Ahmed Jad Salıh islamgad@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 0456 233 1000 - 6343
Öğr. Gör. Merve Zeyrek merve.ozer@gumushane.edu.tr Öğr. Gör. 0456 233 1000 - 6412
Dr. Öğr. Üyesi Ali Abdulvahitoğlu ali.abdulvahitoglu@gumushane.edu.tr Dr. Öğr. Üyesi 0456 233 1000 - 6450
Dr. Öğr. Üyesi Fikri Güney fikriguney@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6303
Arş. Gör. Zeynep Şimşek Bingöl zeynepsimsek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6420
Arş. Gör. Hatice Kübra Özdemir haticekubra@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6326
Öğr. Gör. Mehmet Zeyrek 1604011173@ogr.gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 0456 233 1000 - 6411
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kuyanay mkuyanay@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6318
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 1000 - 6349
Doç. Dr. Mohamad Alahmad mohamadalahmad@gumushane.edu.tr Doçent Dr. 0456 233 1000 - 6387
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Fettahoğlu yesimkurt@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6335
Arş. Gör. Ali Fuat Futsi fuatfutsi@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6278
Doç. Dr. Abdulvehhab Gözün abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6434
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6395
Arş. Gör. Aynur Atar Aksoy aynuratar@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6268
Doç. Dr. Berat Sarıkaya beratsarikaya@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 1000 - 6296
Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahman Atalay a.atalay@gumushane.edu.tr Doktor Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6350
Doç. Dr. Muhammet Aydın maydin@gumushane.edu.tr Doçent Dr. 0456 233 1000 - 6417
Öğr. Gör. Mustafa Korucuk mustafa.korucuk@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 0456 233 1000 - 6259
Öğr. Gör. İsmail Demiral ismaildemiral@gumushane.edu.tr Öğretim Görevlisi 0456 233 1000 - 6320
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 1000 - 6368
Doç. Dr. Selahattin Fettahoğlu sfettahoglu@gumushane.edu.tr Doçent Dr. 0456 233 1000 - 6361
Arş. Gör. Furkan Ustakurt furkan.ustakurt@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6424
Arş. Gör. Ayşe Aytekin ayseaytekin@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6310
Doç. Dr. Mustafa Kayhan mustafakayhan@gumushane.edu.tr Öğretim Üyesi 0456 233 1000 - 6466
Prof. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı, Bölüm Baskani 0456 233 1000 - 6287
Dr. Öğr. Üyesi Adel Şatla adel.satla@gumushane.edu.tr Dr. Öğr. Üyesi 0456 233 1000 - 6381
Arş. Gör. Ubeytullah Altuntaş altuntas@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6275
Arş. Gör. Ahmet Cemil Yüksek ahmetcemilyuksek@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6409
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Anabilim Dalı Başkanı 0456 233 1000 - 6349
Arş. Gör. Mustafa Bal mbal@gumushane.edu.tr Araştırma Görevlisi 0456 233 1000 - 6404
Doç. Dr. Habip Demir habipdemir@gumushane.edu.tr Doçent Dr. 0456 233 1000 - 6283
Prof. Dr. Bayram Nazır bayramnazir@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Doçent Temsilci Üye 0456 233 10 00
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Başkan 6368
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Fakülte Sekreteri, Raportör 0456 233 10 00
Prof. Dr. Abdurrahman Altuntaş abdaltuntas@gumushane.edu.tr Üye 6505/6287
Prof. Dr. Selami Şimşek selamisimsek@gumushane.edu.tr Başkan 0456 233 10 00
Prof. Dr. Bayram Nazır bayramnazir@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00
Doç. Dr. Abdulvehhab Gözün abdulvehhab.gozun@gumushane.edu.tr Üye
Fatih Koç
Fakülte Sekreteri
fkoc@gumushane.edu.tr Raportör 0456 233 10 00
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Gönan yavuzgonan@gumushane.edu.tr Üye
Prof. Dr. Ali Kuzudişli akuzudisli@gumushane.edu.tr Üye 0456 233 10 00